Mermerin Lideri Sahne İçin Hazır!

ASCENDUM Makina, 25. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermer sektörüyle buluşmaya hazırlanıyor. Distribütörü olduğu Volvo İş Makinaları’nın mermer sektörüne öncülük eden modellerini fuarda sergileyeceklerini belirten ASCENDUM Makina COO’su Tolga Polat, en yeni teknolojiye sahip Volvo modelleri ve fuara özel hazırladıkları kampanyalar hakkında bilgi verdi. 

1_volvol350h

ASCENDUM Makina, ‘Mermerin Lideri’ olan Volvo İş Makinaları’nın mermer sektörüne özel geliştirdiği en yeni modellerini, 27-30 Mart tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek olan 25. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Geçtiğimiz yıl ilk kez sergilenen ve Volvo’nun zorlu üretim koşulları için geliştirdiği L350H lastikli yükleyici modelinin yanında, EC480D paletli ekskavatör ve A40E belden kırmalı kaya kamyonunu sergileyecek olan ASCENDUM Makina, satış sonrası ve belirlenen yedek parçalara yönelik özel kampanyalarla fuara özel olarak hazırlanıyor.

Tolga Polat_ASCENDUM_Makina_COO_1

Büyük makina ihtiyacı artıyor

Fuar süresince kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Volvo L350H lastikli yükleyiciler, sahip oldukları düşük devirde yüksek tork üreten VOLVO D16 motor ve yeni nesil yüke duyarlı hidrolik sistem sayesinde yüzde 20’ye varan üretkenlik sağlıyor. Üstelik kullanıcılarına -tıpkı bir önceki model olan L350F gibi- rakiplerine oranla daha uzun çalışma saatleri, yüksek performans ve yakıt ekonomisi sunuyor. “Volvo L350H mermer sektörünün daha fazla üretme, hızlı ve verimli çalışma ve yakıt maliyetini düşürme ihtiyacına cevap vermek üzere geliştirilen bir makina” diyen ASCENDUM Makina COO’su Tolga Polat, bu değişimin Volvo L350H alacak mermer ocağı sahiplerinin daha cesur davranmasını sağladığını söyleyerek şöyle devam ediyor: “Lastikli yükleyici sınıfındaki bu büyüme ihtiyacı, ocakların diğer ana makinası olan ekskavatör için de zorunlu hale geldi. Burada da Volvo EC750EL önemli bir seçenek olarak firmaların alternatifleri arasında yer alıyor. Çünkü L350H ve EC750EL takım halinde çalışan makinalar.”

Kusursuz makina performansı

Mermer ocakları en sert üretim şartlarına sahip olsa da iş makinalarından düşük yakıt tüketimi, seri çalışma ve yüksek üretkenlik gibi beklentilerin ön plana çıktığı çalışma alanları olarak biliniyor. Volvo EC480D bu üç özelliği bir arada kullanıcıları ile buluşturarak kusursuza yakın çalışma imkânı sunuyor.

Fuar süresince ASCENDUM Makina standında, mermer ocaklarının tüm yükünü sırtlanan Volvo A40E belden kırmalı kaya kamyonu da boy gösterecek. Türkiye mermer sektörünün en fazla talep edilen belden kırmalı kaya kamyonu markası olan Volvo 39 bin kg taşıma kapasitesine sahip A40E modeli ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına tek bir stantta cevap vermeye hazırlanıyor.

2_volvoec_480dl

Fuara özel kampanyalar

ASCENDUM Makina, 2018 senesinde yeni Satış Sonrası yapılanması ile müşterilerine daha yakın olmaya odaklandı. Bunun yanında 2019 bayi/şube yapılanmasında da bazı farklılık yaparak bu yöndeki amacını biraz daha ileriye taşımayı hedefliyor. Yaşanan bu değişiklikler ile iş ortaklarına her konuda daha da hızlı çözüm sunuyor.

ASCENDUM Makina, fuara özel olarak hazırlanan yedek parça ve uzatılmış garanti kampanyaları ile kullanıcılarına kaliteli hizmeti daha uygun şekilde sunmayı hedefliyor. Yoğun tempoda çalışan iş ortaklarının bu kampanyalarla makina bakımı ve arızaları ile uğraşarak zaman kaybetmemelerini amaçladıklarını dile getiren Polat, “Böylece müşterilerimiz makinalarını güvenli uzman ellere teslim ederek, gönül rahatlığıyla asıl işleri olan üretime yoğunlaşabilecekler” diyor.

ASCENDUM Makina, mermer sektörünün tüm sorularına cevap olabilecek nitelikteki çözümlerini anlatmak için sektörün tüm paydaşlarını fuardaki standına davet ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Asrın Projesiydi Durdu

‘Asrın Projesi’ olarak lanse edilen Bakü – Tiflis – Kars (BTK) Demiryolu projesi hattında yapılan çalışmalar Türkiye ayağında durdurulmuş durumda....

21 Temmuz 2015

Parasını Alamadı İş Makinesiyle Kamyonları Parçaladı

Şırnak’ta bulunan kömür madeninde iş makinesi operatörü parasını alamadığı g...

Metso Outotec Ascendum Makina Güvencesiyle Türkiye’de

Ascendum Makina kırma eleme ekipmanlarının lider üreticisi Metso Outotec’in Türkiye...

Ascendum Online Etkinlikle Basınla Buluştu

Ascendum Makina, dijital ortamda gerçekleştirilen ve iş makineleri sektörüne öncül...

Freni Boşalan Silindir Karayolunda Tehlike Saçtı

Frenleri boşalan silindir karayolundaki araçlar için büyük tehlike oluşturdu. Sosyal...

O Tam Bir Efsane

Dayanıklılığının yanı sıra doğru kullanımı ve bakımı sayesinde uzun yıllard...

İş Makinalarında eSIM’e Geçiş İçin Erteleme Talep Edildi

İş makinalarının uzaktan takibiyle daha verimli çalışmasını sağlayacak olan eSIM...

Çin’de 8 Günde Bin Yataklı Hastane İnşa Edildi

Corona virüsü ile mücadelede Çin yeni bir adım attı. Wuhan kentinde sadece 8 günde ...

Elazığ’da Çalışmalar Sürüyor

24 Ocak Cuma günü merkez üssü Elazığ Sivrice olan depremde arama kurtarma çalışma...

Dağ Delinerek Kurtarıldı

Antalya’da 3 gün önce kaybolan ve bir mağarada mahsur kalan oğlak iş makinası yard...

Üniversite Öğrencisinden Otonom İş Makinası

Üniversitesi öğrencisi Rasim Aksoy otonom elektrikli iş makinası projesi geliştirdi....

İş Makinası Devrildi Operatör Altında Sıkıştı

Sakarya’nın Pamukova ilçesinde bulunan bir taş ocağında iş makinası devrildi. Ter...

Çöpten Bulduklarıyla İş Makinası Maketi Yaptı

15 yaşındaki Hope Emmanuel Frank, yaşadığı bölgedeki malzemeleri kullanarak paletli...

Hitachi’nin Yeni Lastikli Yükleyicisi ZW550-6

Hitachi’nin maksimum 47 bin 780 kilogram çalışma ağırlığına sahip olan yeni last...