Mermerin Lideri Sahne İçin Hazır!

ASCENDUM Makina, 25. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermer sektörüyle buluşmaya hazırlanıyor. Distribütörü olduğu Volvo İş Makinaları’nın mermer sektörüne öncülük eden modellerini fuarda sergileyeceklerini belirten ASCENDUM Makina COO’su Tolga Polat, en yeni teknolojiye sahip Volvo modelleri ve fuara özel hazırladıkları kampanyalar hakkında bilgi verdi. 

1_volvol350h

ASCENDUM Makina, ‘Mermerin Lideri’ olan Volvo İş Makinaları’nın mermer sektörüne özel geliştirdiği en yeni modellerini, 27-30 Mart tarihlerinde fuarizmir’de gerçekleştirilecek olan 25. İzmir Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunacak. Geçtiğimiz yıl ilk kez sergilenen ve Volvo’nun zorlu üretim koşulları için geliştirdiği L350H lastikli yükleyici modelinin yanında, EC480D paletli ekskavatör ve A40E belden kırmalı kaya kamyonunu sergileyecek olan ASCENDUM Makina, satış sonrası ve belirlenen yedek parçalara yönelik özel kampanyalarla fuara özel olarak hazırlanıyor.

Tolga Polat_ASCENDUM_Makina_COO_1

Büyük makina ihtiyacı artıyor

Fuar süresince kullanıcıların beğenisine sunulacak olan Volvo L350H lastikli yükleyiciler, sahip oldukları düşük devirde yüksek tork üreten VOLVO D16 motor ve yeni nesil yüke duyarlı hidrolik sistem sayesinde yüzde 20’ye varan üretkenlik sağlıyor. Üstelik kullanıcılarına -tıpkı bir önceki model olan L350F gibi- rakiplerine oranla daha uzun çalışma saatleri, yüksek performans ve yakıt ekonomisi sunuyor. “Volvo L350H mermer sektörünün daha fazla üretme, hızlı ve verimli çalışma ve yakıt maliyetini düşürme ihtiyacına cevap vermek üzere geliştirilen bir makina” diyen ASCENDUM Makina COO’su Tolga Polat, bu değişimin Volvo L350H alacak mermer ocağı sahiplerinin daha cesur davranmasını sağladığını söyleyerek şöyle devam ediyor: “Lastikli yükleyici sınıfındaki bu büyüme ihtiyacı, ocakların diğer ana makinası olan ekskavatör için de zorunlu hale geldi. Burada da Volvo EC750EL önemli bir seçenek olarak firmaların alternatifleri arasında yer alıyor. Çünkü L350H ve EC750EL takım halinde çalışan makinalar.”

Kusursuz makina performansı

Mermer ocakları en sert üretim şartlarına sahip olsa da iş makinalarından düşük yakıt tüketimi, seri çalışma ve yüksek üretkenlik gibi beklentilerin ön plana çıktığı çalışma alanları olarak biliniyor. Volvo EC480D bu üç özelliği bir arada kullanıcıları ile buluşturarak kusursuza yakın çalışma imkânı sunuyor.

Fuar süresince ASCENDUM Makina standında, mermer ocaklarının tüm yükünü sırtlanan Volvo A40E belden kırmalı kaya kamyonu da boy gösterecek. Türkiye mermer sektörünün en fazla talep edilen belden kırmalı kaya kamyonu markası olan Volvo 39 bin kg taşıma kapasitesine sahip A40E modeli ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına tek bir stantta cevap vermeye hazırlanıyor.

2_volvoec_480dl

Fuara özel kampanyalar

ASCENDUM Makina, 2018 senesinde yeni Satış Sonrası yapılanması ile müşterilerine daha yakın olmaya odaklandı. Bunun yanında 2019 bayi/şube yapılanmasında da bazı farklılık yaparak bu yöndeki amacını biraz daha ileriye taşımayı hedefliyor. Yaşanan bu değişiklikler ile iş ortaklarına her konuda daha da hızlı çözüm sunuyor.

ASCENDUM Makina, fuara özel olarak hazırlanan yedek parça ve uzatılmış garanti kampanyaları ile kullanıcılarına kaliteli hizmeti daha uygun şekilde sunmayı hedefliyor. Yoğun tempoda çalışan iş ortaklarının bu kampanyalarla makina bakımı ve arızaları ile uğraşarak zaman kaybetmemelerini amaçladıklarını dile getiren Polat, “Böylece müşterilerimiz makinalarını güvenli uzman ellere teslim ederek, gönül rahatlığıyla asıl işleri olan üretime yoğunlaşabilecekler” diyor.

ASCENDUM Makina, mermer sektörünün tüm sorularına cevap olabilecek nitelikteki çözümlerini anlatmak için sektörün tüm paydaşlarını fuardaki standına davet ediyor.

BUNLAR DA İLGİNİ ÇEKEBİLİR

Volvo FH, Mega Spor Otomobile Karşı!

Dünyanın ilk çift kavramalı debriyajına sahip kamyonu olan Volvo FH, en hızlı yarış otomobilleri arasında yer alan Koenigsegg One 1'le yarış pistine çıkıyor....

14 Ocak 2014

Parasını Alamadı İş Makinesiyle Kamyonları Parçaladı

Şırnak’ta bulunan kömür madeninde iş makinesi operatörü parasını alamadığı g...

Freni Boşalan Silindir Karayolunda Tehlike Saçtı

Frenleri boşalan silindir karayolundaki araçlar için büyük tehlike oluşturdu. Sosyal...

Çöpten Bulduklarıyla İş Makinası Maketi Yaptı

15 yaşındaki Hope Emmanuel Frank, yaşadığı bölgedeki malzemeleri kullanarak paletli...

Muş’ta 6 Metrelik Karla Mücadele Sürüyor

Muş’ta karla mücadele sürüyor. Yer yer 6 metreyi aşan karlı yolları temizlemek ü...

2018’in En Fazla İzlenen İş Makinası Videosu Hangisi?

Sosyal medyayı her geçen gün daha da aktif şekilde kullanan iş makinası markaları b...

Önce Güvenlik!

İstanbul’da ara sokakta yapılan bir moloz yükleme çalışması güvenlik önlemi ned...

Sürücüsüz İş Makinası Cam Labirentten Çıkabilir Mi?

Sandvik Madencilik, otonom yükleyicilerinin yol ve yön kabiliyetini test etmek için mak...

Sütlüce’de İstinat Duvarı İş Makinasının Üzerine Çöktü

Dün Sütlüce'de çöken binanın istinat duvarı iş makinasının üzerine yıkıldı. ...

Dünya’nın En Küçük Dozeri

8 beygir güce sahip dünyanın en küçük dozerini yapan Amerikalı Lane Hanson, bu maki...

Kule Vinçler Evleri Yıktı

Hollanda’nın Alphen aan den Rijn kentinde iki kule vincinin evlerin üzerine devrilmesi...

Kamyonla Atlama Rekoru Kırıldı

ABD'de kamyon, bisiklet ve şişme bot kullanarak yaptığı sıradışı ve tehlikeli şo...

Katlanabilir Mobil Köprü

Japonya'daki Hiroşima üniversitesi akordeon misali katlanabilen Mobile Bridge 4.0 isimli...

EC220D Zorlu Koşulları Dize Getiriyor

Zorlu koşulların en çok talep gören modellerinden biri olan Volvo EC220D hidrolik eksk...